Svatby

"Miluji život, protože mi dal tebe. Miluji tebe, protože ty jsi můj život."

John Lennon

Katrin a Radomír

- svatba na "kovárně"... krásné místo v Lipové lázni se jmenuje Penzion Kovárna, mají tady stylovou stodolu určenou pro svatební veselí. Letní svatba Katrinky a Radomíra = pohoda, tihle usměvaví a milí lidé si svůj den užili jen s těmi nejbližšími a o to víc jsem vděčná, že jsem mohla být součástí. Děkuji.


Barunka a Radek

- svatební jízda na zámku. Tak by se dala jednou větou popsat tahle svatba, plná radosti, smíchu, lásky, ale také slz a dojetí. Krásné prostředí Zámeckého resortu ve Štáblovicích, jen podtrhl tento den. 


Verča a Kuba

- ...romantická, zamilovaná svatba na konci září...počasí jako malované, obřad v zámeckém parku a hostina v hotelu Cvilín. Ten den byl lehký jako vánek, od ranních příprav nevěsty v naprostém klidu, přes něžný obřad až po skvělou zábavu večer. Tihle dva a jejich den zůstane dlouho v mých vzpomínkách!


Hanička a Vilda + Matýsek

- tyhle dva už znám a fotím, z doby kdy se ještě "vodili za ruku" v parku...o to větší radost jsem měla, když mě požádali, abych pro ně zachytila nejhezčí momenty jejich svatebního dne! A, že to byl perfektní den, plný přátel, smíchu, dojetí a radosti! Děkuji!


Míša a Michal 

- jejich "myší" svatba probíhala v dubnu, na úžasném místě, jak jinak než se jménem Důl Michal. Tohle místo není pro každého, ale rozhodně mě (a určitě nejen mě) okouzlilo a má atmosféru, která se jen tak nevidí. Dubnové počasí bylo parádní a svatební den M+M neměl chybu!Vendy a Tom

- dva krásní, mladí a především milí lidé, kteří mě "pozvali" blíž...protože fotograf bývá někdy opravdu blízko, blízko vašeho úsměvu, blízko vašeho štěstí, dojetí i slz. Jsem vděčná, že si mě vybrali, bylo mi s nimi milo!