"Miluji život, protože mi dal tebe. Miluji tebe, protože ty jsi můj život."


Verča a Kuba

- ...romantická, zamilovaná svatba na konci září...počasí jako malované, obřad v zámeckém parku a hostina v hotelu Cvilín. Ten den byl lehký jako vánek, od ranních příprav nevěsty v naprostém klidu, přes něžný obřad až po skvělou zábavu večer. Tihle dva a jejich den zůstane dlouho v mých vzpomínkách!


Hanička a Vilda + Matýsek

- tyhle dva už znám a fotím, z doby kdy se ještě "vodili za ruku" v parku...o to větší radost jsem měla, když mě požádali, abych pro ně zachytila nejhezčí momenty jejich svatebního dne! A, že to byl perfektní den, plný přátel, smíchu, dojetí a radosti! Děkuji!


Míša a Michal 

- jejich "myší" svatba probíhala v dubnu, na úžasném místě, jak jinak než se jménem Důl Michal. Tohle místo není pro každého, ale rozhodně mě (a určitě nejen mě) okouzlilo a má atmosféru, která se jen tak nevidí. Dubnové počasí bylo parádní a svatební den M+M neměl chybu!


Bětka a Honza

- září, může být slunečné a teplé, ale může taky ukázat tu svou podzimní tvář a zvlášť na horách může být sychravé a chladné...vesmír si pro jejich den vybral tu druhou variantu a tak ten den bylo ve Filipovicích pouhých cca 8C. Nicméně Bětce ani Honzovi to úsměv z tváře nevzalo a tak mě čekala opět skvělá atmosféra celého dne...já myslím, že to z fotografií přímo dýchá. Posuďte sami a nechte se inspirovat...


Vendy a Tom

- dva krásní, mladí a především milí lidé, kteří mě "pozvali" blíž...protože fotograf bývá někdy opravdu blízko, blízko vašeho úsměvu, blízko vašeho štěstí, dojetí i slz. Jsem vděčná, že si mě vybrali, bylo mi s nimi milo!